Fontana Estetic IPL Exilite

IPL Exilite

Je nejvýkonější IPL na českém trhu. Spolehlivě a trvale odstraňuje chloupky, červené žilky, pigmentové skvrny, jizvy, vyhlazuje vrásky, o mlazuje pleť, a léčí akné.

Dlouhodobá Epilace

Exilite II nabízí bezpečné, jednoduché, bezbolestné a rychlé řešení k dlouhodobé redukci nežádoucích chloupků jak na těle, tak na obličeji. Nejnovější BTL technologie zaručuje rovnoměrné rozložení energie, a tím minimalizuje riziko poškození pokožky. Je důležité aby pokožka na epilaci byla bez jakého koli opálení a nejpozději 24 hodin před ošetřením zbavená chloupků buď oholením nebo zastřižením. Je zapotřebí v průměru 5ti návštěv v rozmezí minimálně 4 týdnů. Již po prvním ošetření jsou viditelné výsledky. 

Léčba Akné

Vědecky ověřená, bezpečná a účinná léčba mírné a střední formy akné. Zároveň dochází k vyhlazení jizev a pigmentačních změn po akné.

Omlazení Pokožky

Po omlazující terapii Exilite II pokožka vypadá svěže. Odstín, struktura a celkový stav pleti se výrazně zlepší. Exilite II lze rovněž využít pro redukci vrásek již během několika sezení. Exilite II je rovněž vhodný jako preventivní kosmetická terapie, dochází ke změnšení pórů a stimuluje se vznik nových kolagenních vláken.

Odstranění Pigmentace

Exilite II účinně odstraňuje kožní pigmentace způsobené sluncem, hormonálními změnami, metabolickými reakcemi či běžným procesem stárnutí. Specificky filtrovaná světelná energie je absorbována melaninem nacházejícím se v pigmentových skvrnách. Energie toto barvivo zahřívá, způsobuje tepelnou reakci a následný rozpad pigmentové skvrny.

Odstranění Červených Žilek

Exilite II představuje rovněž řešení pro léčbu rozšířených žilek v obličeji, růžovky, pavoučkových névů a jiných vaskulárních lézí, a to již během několika rychlých terapií. Krevní barvivo absorbuje světelnou energii a dochází k jeho rozpadu. Po léčbě se cévky či žilky rychle ztratí, tělo je vstřebá a po původním stavu zůstává jen malá či nulová stopa.

Kontraindikace IPL:

 • Těhotenství, šestinedělí
 • Onemocnění oční sítnice
 • Tvorba keloidů v anamnéze
 • Otevřená rána v ošetřované oblasti, herpes, akutní zánětlivá ložiska
 • Opalování nebo pobyt na slunci v předchozích 30 dnech a po ošetření 4 – 8 týdnů - používat krémy s ochranným UV filtrem 30 – 50, (jinak vzniká možnost změny pigmentu v ošetřované oblasti).
 • Výskyt fotoepilepsie nebo světlem vyvolaných záchvatů
 • Vážné choroby kůže a podkožního vaziva (doporučujeme konzultaci s dermatologem)
 • Rakovina kůže v anamnéze

Probíhající léčba těmito léky:

 • Léčba zlatem, Antiarytmika v průběhu jednoho roku
 • Antibiotika – masti i tabletky v průběhu do 1 měsíce
 • Užívání isotretinoinu (Roaccutane) v posledních šesti měsících (léčba těžkých forem akné)
Fontana Estetic IPLFontana Estetic IPLFontana Estetic IPLFontana Estetic IPLFontana Estetic IPL